KONST / Litografier / Färglitografi 12837168
nr 1283 7168
Lars Pirak
(1932-2008), Sverige
Färglitografi, Lars Pirak (f. 1932), Sverige. Renskiljning. Signerad, numrerad 134/360. Motivet: 35x43 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 20:59:47
1.500 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
21 okt
Lars Pirak
Läs mer om Lars Pirak